23 kwietnia, 2024

Mój Styl Blog

Jak żyć zdrowo, co warto kupić a co nie?

Wskazówki i porady dotyczące maksymalizacji iPada

Chociaż wiesz, że chcesz iPada, czy naprawdę wiesz, jak zrobić z niego wyjątkowy gadżet? Czy potrafisz zamienić go we wszystkie potrzebne rzeczy, od aparatu fotograficznego, przez kamerę, komputer, po dyktafon? Czytaj dalej, aby znaleźć wskazówki, jak zmienić iPada w urządzenie wielofunkcyjne.Zanim kupisz iPada, powinieneś poświęcić trochę czasu na sporządzenie listy potrzebnych funkcji i zdecydować, jaki rodzaj pamięci masowej chcesz.

Dostępne są różne modele iPadów i nie ma sensu wydawać pieniędzy na funkcje, z których nigdy nie będziesz korzystać.Jeśli nie masz jeszcze iPada, rozważ zakup odnowionego iPada w sklepie internetowym Apple. Kupowanie odnowionego iPada może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Co więcej, większość odnowionych iPadów sprzedawanych przez Apple ma hojne gwarancje i może być trudno powiedzieć, że nie są fabrycznie nowe.Możesz dostosować ustawienia poczty e-mail, aby zwiększyć liczbę wierszy wyświetlanych w podglądzie. Przejdź do menu Poczta w Ustawieniach i wybierz „Podgląd”. Przełącz to, aby wyświetlić więcej tekstu; może pięć linijek. Umożliwi to zobaczenie większej ilości wiadomości w celu szybszego przeglądania.Czy Twoje wyszukiwania w centrum uwagi trwają zbyt długo? Możesz ograniczyć przeszukiwane foldery, przechodząc do swoich ustawień. Stuknij w ogólne i wybierz Wyszukiwanie Spotlight. Następnie możesz wybrać foldery, które zostaną uwzględnione w wyszukiwaniu, co jest bardzo przydatne, jeśli używasz tej funkcji wyszukiwania tylko do znajdowania treści multimedialnych.Włącz iCloud firmy Apple, gdy tylko otrzymasz iPada. iCloud działa jako ważna kopia zapasowa najważniejszych dokumentów, zdjęć, muzyki i nie tylko. Piękno tego polega na tym, że po prostu działa. Nie ma potrzeby ręcznego zmuszania go do tworzenia kopii zapasowych przedmiotów; robi to za kulisami.Ponieważ iPady nie są tanie, warto dbać o siebie. Wskazówki i porady dotyczące maksymalizacji iPada

Zakup osłony ekranu to dobry pomysł.

Jest to prosta plastikowa osłona, która zapewnia ochronę ekranu. Do czyszczenia ekranu iPada używaj miękkiej szmatki lekko zwilżonej wodą. Unikaj używania środków do czyszczenia okien lub domowych środków czyszczących do czyszczenia ekranu iPada.Jeśli stale korzystasz z Internetu, możesz korzystać z pamięci w chmurze dla swojego iPada. W ten sposób możesz zapisać informacje bez wyczerpania miejsca na dysku HD. Korzystaj z usługi w chmurze, a także z urządzenia do przechowywania ważnych dokumentów.Gdy na iPadzie ważna jest prywatność przeglądania sieci, włącz przeglądanie prywatne. Czasami rzeczy, których szukasz lub na które patrzysz, są bardzo wrażliwe lub osobiste, tak bardzo, że nie chcesz mieć historii. W porządku, iPad Cię obejmuje. Możesz włączyć prywatne przeglądanie z menu Safari w ustawieniach.Włączenie funkcji automatycznej jasności iPada to świetny sposób na wydłużenie czasu pracy baterii. Po wybraniu automatycznej jasności urządzenie dostosuje się do oświetlenia w Twoim otoczeniu. To dobry sposób na lepsze wykorzystanie baterii. Obszar ustawień iPada ma kontrolę nad tym w obszarze Jasność i Tapeta.iPad jest dostarczany z kilkoma aplikacjami, których prawdopodobnie nie będziesz chciał używać. Wielu z tych aplikacji nie można usunąć. Możesz umieścić je w folderze i lokalizacji, w których nie będą Ci przeszkadzać. Pomaga to trzymać ich z dala.Niezależnie od tego, czy chcesz wymienić laptopa, aparat fotograficzny, książkę kucharską czy telefon, iPad może to wszystko i więcej. Może to być Twój system do gier, timer lub dyktafon, ale tylko wtedy, gdy wiesz, jak sprawić, by działał dla Ciebie. Pamiętaj o tych wskazówkach podczas korzystania z iPada, a przekonasz się, że pokochasz go jeszcze bardziej.