23 kwietnia, 2024

Mój Styl Blog

Jak żyć zdrowo, co warto kupić a co nie?

Najważniejsze wskazówki, jak poprawić ogólną modę

Moda to coś, czego każdy może się nauczyć.

Możesz tak nie myśleć, ale to prawda! Po prostu znajomość podstawowych zasad i wskazówek dotyczących mody może naprawdę wpłynąć na Twój styl i to, jak dobrze wyglądasz. Ten artykuł zawiera niektóre z tych podstawowych wskazówek dotyczących mody, które musisz znać, aby wyglądać jak najlepiej.Kiedy nosisz dwie rzeczy w tym samym kolorze, upewnij się, że odcienie pasują idealnie lub prawie idealnie. Na przykład nie noś granatowej koszuli z granatowymi spodniami. Mimo że oba są niebieskie, nie wygląda to tak dobrze, jak gdyby oba elementy były tego samego koloru.Torebki uzupełniają stroje; jeśli jednak nosisz inne torby, upewnij się, że Twoja torebka również je uzupełnia. Więc kiedy przyniesiesz torebkę, upewnij się, że pasuje ona do twojego stroju, a także do wszystkiego, co przyniesiesz. Co najwyżej w danym momencie powinieneś mieć przy sobie tylko dwa rodzaje toreb.Nie używaj gąbeczek do nakładania podkładów i róży na bazie płynów i kremów. Za każdym razem stracisz produkt w gąbce. Dodatkowo gąbka staje się pożywką dla zarazków. Zamiast tego używaj czystych opuszków palców do aplikacji, zmieniając palce lub czyszcząc je między różnymi produktami lub kolorami.Nie przesadzaj z kosmetykami do makijażu. Po prostu wybierz przedmioty, które lubisz najbardziej, w tym odpowiednie sezonowe kolory. Po prostu zaplanuj typowy dzień i pamiętaj również o specjalnych wydarzeniach. Makijaż może się zepsuć, jeśli jest otwarty, tak jak inne produkty. Zarazki mogą nawet na nim rosnąć, jeśli tylko tam siedzi.Zbuduj swoją garderobę wokół podstawowych zszywek, które możesz łatwo mieszać i dopasowywać. Niektóre kluczowe elementy obejmują małą czarną sukienkę, dopasowaną marynarkę i dopasowaną spódnicę, dopasowaną parę spodni w neutralnym kolorze i parę ciemnych, dopasowanych dżinsów do spodni. Te przedmioty mogą zabrać Cię prawie wszędzie w połączeniu z odpowiednim blatem i/lub akcesoriami.Kolor twojej skóry powinien decydować o tym, jaki kolor ubrania powinieneś nosić. Jeśli jesteś bardzo blada, unikaj kolorów, które sprawią, że będziesz wyglądać jaśniej, takich jak beże, żółcie i biele. Najważniejsze wskazówki, jak poprawić ogólną modę

Z drugiej strony, jeśli masz ciemniejszą skórę, jaśniejsze kolory, takie jak jasnoniebieskie, różowe i żółte, będą komplementować twoją skórę.Nie bój się eksperymentować.

Zamiast iść zgodnie z normą, baw się swoją garderobą. Spróbuj połączyć sztywną spódnicę z miękkim i falującym topem. Połącz eleganckie buty ze swoją ulubioną parą dżinsów na co dzień. Często najbardziej nietypowe zestawienia mogą okazać się najbardziej stylowym wyborem.Latem należy unikać nadmiernego makijażu. Latem może być bardzo gorąco. Dlatego nie jest dobrze nosić ciężki makijaż. Lżejszy makijaż na lato idealnie uzupełni Twoją zabawną letnią stylizację, utrzymując zdrową skórę, a Ty będziesz wyglądać idealnie modnie.Wiele osób nie rozumie, jak prawidłowo nosić kurtkę, przez co wyglądają głupio. Jeśli zamierzasz nosić kurtkę, musisz ją odpowiednio nosić, aby dobrze wyglądać. Należy zawsze pamiętać, że dolny guzik marynarki nie jest przeznaczony do zapinania. Dzięki temu nie popełnisz pomyłki w modzie.Odwiedź sklepy konsygnacyjne, aby uzyskać atrakcyjne ceny na ubrania wizytowe. Kobiety zwykle noszą formalne suknie tylko raz lub dwa na te specjalne okazje, zanim nie chcą ich już nosić. Możesz znaleźć prawie nowe suknie za ułamek ceny nowej sukni.Teraz, gdy masz już podstawy w głowie, możesz naprawdę wyjść i stać się osobą podążającą za modą. Skorzystaj ze wskazówek podanych w tym artykule i wykorzystaj je, aby stworzyć dla siebie stylizacje, które będą wyglądać świetnie i sprawią, że poczujesz się dobrze. Teraz, gdy znasz już podstawy, niebo jest granicą!