7 czerwca, 2023

Mój Styl Blog

Jak żyć zdrowo, co warto kupić a co nie?

Sukienki dla pań o pełnych kształtach

Panie które mają nieco więcej tłuszczyku z pewnością będą chciały nieco odchudzić swoją sylwetkę, z pewnością odpowiednie dobranie odzieży sprawi że optycznie możemy wyglądać nieco szczuplej.

Warto pamiętać iż dobrze dobrane sukienki mogą zamaskować nieco nasze niektóre niedoskonałości, natomiast uwydatnimy nasze atuty którymi chcemy się pochwalić. Oczywiście warto zwrócić uwagę iż możemy w tym przypadku zakryć nieco uda, dlatego mogą być to sukienki za kolana, dodatkowo także wybieramy sukienki które będą przykładowo wyszczuplały całą naszą sylwetkę.

Sukienki dla pań o pełnych kształtach

Jak dobrać fason sukienki plus size

W przypadku kiedy poszukujemy sukienki na lato z pewnością dobrym pomysłem będzie przymierzenie, w tym przypadku będziemy oczywiście chcieli dobrać odpowiednią wielkość. Nie może być to sukienka zbyt ciasna, ponieważ będzie uwydatniała nasz brzuch czy też naszą talię. Dlatego też należy przymierzyć kilka rozmiarów, sprawdzić w której najlepiej się czujemy, jak wyglądamy w lustrze. Oczywiście warto wybrać nieco luźniejsze sukienki lub też takie które posiadają w składzie elastan który pozwala na pewne rozciąganie z sukienki.

Zasadniczo powinniśmy unikać pewnych wzorów, z pewnością złym pomysłem będzie sukienka w w paski poziome, natomiast paski pionowe mogą z pewnością przyczynić się do wyszczuplenia naszej sylwetki. Dodatkowo także możemy zastosować różne wzory, przykładowo różnego rodzaju kropki, groszki które sprawdzą się doskonale w przypadku ubrań letnich. Oczywiście każda kobieta posiada inną figurę, może być to figura klepsydry, w tym przypadku najłatwiej podkreślimy naszą talię. Często także kobiety posiadają talię typową dla fasonu jabłka czy też gruszki, warto zwrócić na to uwagę, dobrać odpowiedni fason który będzie nas optycznie wyszczuplał.

W internecie znajdziemy wiele blogów modowych, które mogą nam pomóc w wybraniu odpowiednich ubrań. Warto zwrócić uwagę na blog pod adresem https://weddingzone.pl/weselna-moda-plus-size-czyli-gdzie-znalezc-sukienke-w-wiekszym-rozmiarze/, możemy znaleźć tam bardzo ciekawy pomysły jak wybrać sukienkę plus size na wesele, wiele kobiet poszukuje bardziej eleganckich kreacji na wyjątkowe okazje.